Obľúbené

There are no products on the wishlist!

Žiadne produkty v košíku.

Our Story

Náš príbeh…

Malý nápad s iskrou bol zlomový bod, ktorý dal veci do pohybu pre založenie firmy, ktorú by sme si mohli spravovať presne podľa našich predstáv. 

Po veľa mesiacoch práce, prekážok, bezsenných nocí, vzdelávania, práce, zisťovania, vybavovania, práce, nervozity, hľadania, práce a ešte raz práce, sa nám podarilo vypracovať firmu, na ktorú sme hrdí. Snažíme sa poskytovať osobný prístup, ústretovosť a to, čo na našom trhu často krát chýba, ľudskosť, príjemnú komunikáciu a kvalitný zákaznícky servis. Záleží nám na tom aby bol u nás každý zákazník spokojný. 

Sme firma, ktorá predáva len to najkvalitnejšie pre nechtový dizajn. Naše gély sú certifikované a zdravotne nezávadné, vyberané s precíznosťou . Každý produkt podrobujeme niekoľkotýždňovým testom, aby sme vám dodávali len to najlepšie a aby sme vám vedeli jeho vlastnosti a prácu s ním opísať aj z vlastných skúseností. Tiež sú v obaloch aj vo fľaštičkách, sú farebné aj nefarebné a ako sa hovorí – Každý si vyberie to svoje. Nechceme však skĺznuť do týchto opakovaných klišé…a tak to nechávame len na Vás…..Sme tu a robíme to najlepšie ako len vieme….

Tešíme sa na spoluprácu 

Team Infinitt

Máte otázky? Napíšte nám

,,Vyber si prácu, ktorú miluješ a už nikdy nebudeš musieť pracovať ani len deň vo svojom živote.“ – Confucius
MartinaCEO
Obľubené položky 0
Open wishlist page Continue shopping